MODELSETCARD.COM MODELLER, MODEL AJANSLARI VE KURUMSAL FİRMALARI BİRLEŞTİREN BİR WEB PLATFORMUDUR.

Nasıl Çalışır?

1-Serbest modeller setcardlarını oluşturarak vitrinde yer alırlar.Modelin bilgileri bulunduğu ülkedeki temsilci ajansımız tarafından teyid edilir.Modelin temsilci ajansa katılması gibi bir talebimiz yoktur.

2-Model ajansları bağlı modellerinin setcardlarını, modelsetcard.com üzerinden yada ilgili ajansın kendi web sayfasına entegre edebileceği arayüz yardımı ile oluşturarak vitrine eklerler.Bu aşamada ajanslar model iletişim bilgilerini modelsetcard.com ile paylaşmak zorunda değildir.

3-Kurumsal firmalar, organizasyonları için ihtiyaç duydukları kriterlerine uygun modelleri seçerek,organizasyon detaylarını belirtir ve, modelsetcard.com dan modellerin belirtilen tarihlerdeki uygunluk sorgulamasını talep ederler.Kurumsal firmadan bu aşamada firma kurumsal bilgilerine ait belgeler talep edilebilir.

4-modelsetcard.com talep edilen modellerin bağlı olduğu ajanslarla iletişime geçerek iş detaylarını iletir ve modellerin uygunluklarının sorgulanmasını ister.Talep edilen model serbest model ise uygunluk sorgulaması ülkedeki temsilci ajans tarafından yapılır.

5-Uygunluk sorgulaması sonrası , talep eden firmaya seçilen ana ve yedek modellerin uygunlukları ve varsa ek talepleri bildirilir.

6-Talep eden firma onay verirse ülkedeki temsilci ajansımız modellerinin organizasyonda hazır olmasından sorumlu olur.Bu aşamada model gönderen ajanslar diledikleri gibi modellerine eşlik edebilirler.

7-Organizasyonun gerçekleşeceği ülkedeki temsilci ajansın görevlisi modelleri organizasyon alanına götürür ve organizasyon sonuna kadar modellere eşlik eder.

İletişim
     
İsim :
Email :
Telefon :
Mesaj :